Prosinec 2012

Vaše příběhy

30. prosince 2012 v 10:39 | Lucík |  Vaše tvorba
V této rubrice budou příběhy, které mi pošlete na e-mail pribehy-medicopter-117@seznam.cz a já je v této rubrice zveřejním . (Posílejte prosím jako přílohu. nejlépe v programu Microsoft Word, ale může být i jiný. A nezapomeňte napsat jméno, nebo alespoň přezdívku a název povídky. A pokud chcete, tak nějakou "předmluvu".)

Příběhy na přání

30. prosince 2012 v 10:37 | Lucík |  Příběhy na přání
Sem můžete psát o kom byste chtěli napsat povídku, případně stručný děj.

Informace

30. prosince 2012 v 10:04 | Lucík |  Informace
Na těchto stránkach najdete moje vlastní příběhy z Medicopteru. Budu je sem přidávat postupně a doufám, že se vám budou líbit.

Ve složce animace najdete moje vlastní animac.

Ve složce Samostatné příběhy najdete příběhy, které na nic nenavazují, jsou prostě každý samostatné.

Ve složce Příběhy na části najdete příběhy, které mají víc částí, ale také na sebe vzájemně nenavazují. V případě, že by navazovali, tak to tam napíšu. :-)

A ve složce Příběhy na sebe navazující jsou příběhy, které na sebe alespoň částečně navazují, ale třeba se každý jmenuje jinak.

A do kometnářů v Příbězích na přání můžete psát o kom by jste chtěli povídku a co by v ní mělo tak být.

A ve složce Vaše příběhy budou příběhy, které mi pošlete na e-mail pribehy-medicopter-117@seznam.cz a pokud se mi budou líbit, tak je sem zveřejním. (Posílejte prosím jako přílohu. nejlépe v programu Microsoft Word, ale může být i jiný. A nezapomeňte napsat jméno, nebo alespoň přezdívku a název povídky.)

Všechny články a animace jsou na sto procent moje vlastní, kopírujte prosím jen se zdrojem.

Sem do komentářů můžete psát případné otázky.

Pád v horách-1.část

30. prosince 2012 v 10:01 | Lucík |  Pád v horách
Byl krásný den a Jensovi, Petrovi a Markovi právě začínala služba. Přijeli tedy na základnu, uvařili si kafe a dali si snídani. Mark s Petrem se dobře bavili, ale Jens měl nějakou špatnou náladu. Petr ani Mark nevěděli proč.
Náhle měli výjezd , všichni tři nastoupili do helikoptéry a už letěli k zraněné ženě, která spadla do skalní rokliny. Petr se zahákl na naviják a už se pomalu spouštěl dolů, když v tom se lano zaseklo. Jens začal strašně nadávat, ale nakonec se Petrovi podařilo lano vymotat a tak mohl zraněnou ženu dostat do helikoptéry. Žena měla jen lehký otřes mozku a nějaké odřeniny. Když vyložily ženu v nemocnici a konečně dolétli na základnu, tak Jens řekl, že si chce s Petrem promluvit o samotě.

Mark tedy odešel a Jens spustil na Petra: ,,Hele, to co se stalo, tak nechci aby se to znova opakovalo, příště lano hned odpojím a je mi to jedno, ohrozil si nás všechny a to se nesmí stát.'' Petr: ,, No jo, panu pilotovi by se nikdy nic takového nestalo!!!'' Jens se naštval: ,,Toto si na mě nedovoluj!!'' Petr: ,,Bla, bla, bla.'' Jens se napřáhl, že mu jednu vrazí. Když v tom ho Karin okřikne: ,,Jensi přestaň, co to do tebe vjelo???'' Jens: ,, Ty s do toho nepleť!!'' Karin zavolá Ginu a ta zavolá Marka a Floriana, ti jdou Jense uklidnit. Když už Florian a Mark Jense chytli, aby ho uklidnili, tak Jens: ,, Nejsi nic jiného než strašpytel a baba!!!'' Petr už to radši dál neposlouchal a odešel. Gina:,,No tak jensi, už se konečně uklidni, co se s tebou poslední dobou děje." Jens se Markovi a Florianovi vytrhne a odejde:,, Dejte mi všichni pokoj." Ostatní jdou za Petrem a ptají se ho, co mu provedl, ale než stačí Petr něco říct, tak mají výjezd. Zraněný muž v horách.
Jens už je v helikoptéře a když naskočí i Petr s Markem, tak konečně vzlétnou. Když dorazí na místo zásahu, nikoho nevidí. Tak oblétávají a najednou Petr: ,,Támhle na deseti hodinách." Jens: ,,Tam se navijákem nedostaneme, je docela nárazový vítr. Mark: ,, Jensi, můžeš tu někde přistát" Jens: ,,Jo, támhle nahoře, ale budete muset slanit." .

Jens tedy přistane, Petr a Mark si vezmou provazy a jdou: Mark: ,,Půjdu já." Petr: ,,Ne půjdu já, nejsem žádný strašpytel." Mark: ,,Tak jo ale dávej pozor, je to dost strmý, já tě bude jistit." Petr slanil až k pacientovi: ,,Pacient je v bezvědomí, fraktura tibie, možná vnitřní zranění. Jak ho dostaneme nahoru?" Jens: ,, Vítr už se trochu uklidnil, můžeme to zkusit navijákem." Mark souhlasil, zavázal lano kolem velkého kamenu aby Petra zajistil a nastoupili do helikoptéry. Mark se spustil na navijáku dolů, po chvíli se dostal k Petrovi a pacientovi. ,,Musíme jít po jednom, jinak se to rozhoupe." oznámil Petr. ,,Půjdeš ty nebo já?" zeptal se Mark. ,,Běž ty," řekl Petr, ,,já se tady nebojím." zdůraznil. Jens tedy vytáhl Marka s pacientem, Mark pacienta stabilizoval. Jens chtěl vytáhnout Petra, ale vítr zase náhle zesílil, Jens přesto zkoušel dostat naviják k Petrovi, ale nešlo to. ,,Budeš muset vyšplhat po laně nahoru, my tam přistaneme a vyzvedneme tě." Oznámil Mark Petrovi.
Petr tedy šplhal, co jiného mu taky zbývalo. Když byl v té nejstrmější části, Petrovi to podjelo a on spadl asi o dva metry níž, lano však povolilo a Petr se zřítil z velké výšky do údolí......


© Prosím povídky nešiřte po internetu . Povídky prosím nikde neveřujnete
Příběhy neztačí číst , ale taky prosím o vaše komentíky ©

Děkuji za vaše návštěvu mocinky si toho vážím ;)