Láska bolí, ale to se stát nemělo-1.část

13. ledna 2013 v 11:45 | Lucík |  Láska bolí, ale to se stát nemělo
Láska bolí, ale to se stát nemělo
Petr, Thomas, Michael, Gabriela, Biggi, Ralf

Jsem ve městě a scháním něco, co bych koupil Gabriele k narozeninám, má je sice až za týden, ale chci na to mít dostatek času. Zorvna jsem vyšel ze zlatnictví, když v tom vidím Gabrielu, jo s tím rozhodně je to Gabriela, ale kdo je to s ní? Co je to za muže? Najednou vidím, jak se s nim líbá a objímají se spolu. Nemám už chuť se na to dívat a odešel jsem si sednout na lavičku do parku. Nic nevnímám, před sebou stále vidím Gabrielu s tím mužem. Začalo pršet, ale je mi to jedno, nejsem schopnej se zvednou, sedím už tu pěknou dobu.

Gabriela přijde na základnu a má s sebou i Gonza, Biggi už je tam. "Ahoj Gabrielo, kde máš Ralfa?"zeptala se Biggi. "Odešel brzy ráno, prý si musí ještě něco zařídit, měl by tu být každou chvilku."odpověděla Gabi a šla se převlíct do overalu. Ralf už má hodinu zpoždění. "Já mu zavolám."řekla Biggi a vytočila Ralfovo číslo.

Zvoní mi telefon, nezvednu ho, proč taky. Nemám a tomu žádný důvod. Už zvoní asi pět minut, nebaví mi poslouchat jeho nesnesitelné zvonění, naštěstí už ustálo. Jak dlouho už tu vlastně sedím, lidi kolem mě chodí a koukají se na mě podivným výrazem. Kolem jede policie, najednou zastavili a ukazují na mě, radši vstávám a odcházím ke svému autu.
"Nebere mi to."řekla Biggi Gabriele. "To je divné, já mu taky zkusím zavolat."řekla Gabriela. A vytočila Ralfovo číslo.
Ten proklatý telefon už zase zvoní, zní to ještě hůř než před tím, to už se vážně nedá vydržet, vytáhnu ho z kapsy a na displeji je napsáno "Gabriela" a ještě srdíčko u toho. Teď se po mě schání, teď, když nemá toho svýho šamstra. Vezmu mobil a třísknu s ním o zem. Nechám ho tam ležet a odjíždím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


© Prosím povídky nešiřte po internetu . Povídky prosím nikde neveřujnete
Příběhy neztačí číst , ale taky prosím o vaše komentíky ©

Děkuji za vaše návštěvu mocinky si toho vážím ;)