Láska bolí, ale to se stát nemělo-2.část

16. ledna 2013 v 15:10 | Lucík |  Láska bolí, ale to se stát nemělo
"Vypnul to."řekla Gabi a položila mobil. "Zavolám Petrovi, aby sem přijel, za něj zaskočit, ještě než přijede Ebelsieder." Navrhla Biggi a už vytáčela Petrovo číslo. Ten to hned zvednul. Biggi: Ahoj Peře, mohl bys prosim přijet o něco dřív, Ralf se někde zdržel." Petr: "Bohužel nemůžu, mam rozbité auto, dnes jedu s Thomasem a Michaelem." Biggi: "Tak jo, kdyžtak to budeme muset zvládnout bez zdravotníka."

"Michaeli, pojď už, ještě musíme vyzvednout Petra a pak zajet k mojí kamarádce do jednoho baru tady poblíž, musím jí odvézt jeden balíček. A pak musíme na základnu." řekl Thomas. "Jo, už jdu." namítl Michael. Thomas: "Den ode dne tě to trvá dýl a dýl, já normálně budu brát poplatky, asi se začnu živit jako taxikář, už jen u tebe bych si vydělal."a začali smát. "Tak a teď jedeme pro Petra."řekl Thomas a rozjel se. Za chvilku byli před Petrovým domem a Thomas zatroubil. "No jo už jdu."začal Petr soptit, když nastoupil, tak se rozjeli k Thomasově kamarádce. "A jak se ta tvoje kamarádka jmenuje?"zeptal se Petr. Michael: "A není to náhodou něco víc, než jen kamarádka?" oba se do Thomase naváželi. "Není to nic víc ani nic míň než moje kamarádka, jasný?" "Jasný!"odpověděli obá najednou a dál už Thomase raději nechali.
Už dojeli k baru, kde pracuje Thomasova kamarádka. "Počkejte tady, já to tam jenom hodim a hned přijdu."řekl Thomas. "No tak jo, ale moc se tam nezdržuj."opověděli zas jednohlasně Michael a Petr. Thomas jim už radši neopověděl a vešel do baru. Jeho kamarádka zrovna obsluhovala jednoho zákazníka, tak chvilku počkal, když už přišla: "Ahoj Dášo, tady tě nesu ten balíček." Dáša: "Jé ahoj Thomasi, moc ti děkuju." Thomas: "A jak se máš." A takto si ještě chvilku povídají, když v tom najednou někdo zakřičí. "Halo, obsluho, ještě jednoho panáka." Thomasovi ten hlas přijde povědomý a podívá se tím směrem. A co nevidí, Ralfa. "Ralfe!"zakřičí Thomas a běží k Ralfovi "Ty dneska nemáš službu? Ebelsieder Vám dal volno?" Ralf na něj: "Volno nám nikdo nedal, já jsem si ho udělal." Thomas se na něj podíval a požádal Dášu, aby mu s Ralfem pomohla, že ho odvedou k autu. "Já nikam nejdu!" začal křičet Ralf. Ale nikdo ho neposlouchal, Thomas za něj zaplatil účet a společně s Dášou ho vedli k autu. Sotva ho Petr s Michaelem oviděli, okamžitě šli na pomoc. "Co se mu stalo?"zeptal se Michael. Thomas: "To nevim, ale vim, že má v sobě několik panáků." Naložili Ralfa do auta a už jeli na základnu.

Po příjezdu na základnu vyběhla Biggi a Gabriela a ptali se jich co s ním je. "To nevíme, ale má v sobě nějaké panáky."odpověděl Petr. Thomas a Biggi šli připravit gauč, aby si mohl Ralf lehnout. Michael musel jít nutně na záchod a Petr s Gabrielou chtěli pomoct Ralfovi z auta. Ale najednou začal volat z dílny Max, že nutně potřebuje pomoct. "Tak tam běž, já to zvládnu sama."řekla Gabi a Petr odešel za Maxem. Ale sotva se Gabriela dotkla Ralfa, tak začal vyvádět: "Ty na mě nesahej, stejně za všechno můžeš ty!" Ralf už stál na nohou a měl najednou hodně síly. Gabi: "A co jsem ti udělala?" Ralf: "Ty se ještě ptáš jo? A co to mělo znamenat ráno s tím chlápkem?" Gabi: "To nic nebylo. A jestli chceš žárlit, tak mi dej pokoj!" Ralf se napřáhl a chtěl dát Gabi facku. Gabi na poslední chvíli uskočila, ale zakopla a spadla. Ralf šel k ní, Gabriela začala křičet, nevěděla proč, ale najednou z něho měla srach.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


© Prosím povídky nešiřte po internetu . Povídky prosím nikde neveřujnete
Příběhy neztačí číst , ale taky prosím o vaše komentíky ©

Děkuji za vaše návštěvu mocinky si toho vážím ;)