Láska bolí, ale to se stát nemělo-3.část

19. ledna 2013 v 18:07 | Lucík |  Láska bolí, ale to se stát nemělo
Když v tom přišel Petr: "Ralfe, nech jí." "Ty mě nemáš co poroučet."odvětil Ralf a ani se na Petra nepodíval. "Gabriele nic neuděláš."namítl Petr. "Ty myslíš, že jí chci něco udělat!!!!"křičel Ralf. "Vypadá to tak."řekl Petr. Ralf se poprvně na Petra otočil. A Petr se ho pokusil chytit, ale Ralf se na něj vrhl a dal mu pěstí. Petr se mu to snažil oplatit, dal Ralfovi pěstí do břicha. "Tos přehnal!"zakřičel Ralf a podrazil Petrovi nohy, když byl Petr na zemi, Ralf mu dal ránu do břicha a chtěl do něj kopnout.
Ale naštěstí přiběhli ostatní a Michael s Thomasem Ralfa chytili a odvedli ho dál od Petra. Přiběhl Gonzo a smutně koukal na to, co se děje, nechápal to, co s jeho pánem dělají.

Biggi pomohla Petrovi ze země a odvedla ho dovnitř do základny. Ralf se ne a ne uklidnit, když k němu přišel Gonzo Ralf se konečně uklidnil a Thomas s Michaelem ho mohli konečně pustit. Ralf se ale najednou rozběhl a zmizel, Thomas ani Michael už ho nedohonili. Gonzo pouze koukal, jak jeho páníček utíká a pak se rozběhl za ním. Gabriela se trochu uklidnila a šla za Petre, poděkovala mu a podívala se mu na zranění. "Budeš mít pěkného monokla a na tom břiše modřinu. A tu tržnou ránu na čele ošetřím." Thomas: "Co to do něj vůbec vjelo?" Petr: "To jo, tak jsem ho nikdy neviděl." Michael: "Nechceš nám to říct Gabi?" Gabriela: "Já se o tom nechci bavit."a odešla. Biggi: "Ještě, že tu není Ebelsieder, musíme doufat, že se Ralf do zítřka uklidní."

Běžím lesem a přemýšlím, proč jsem to vlastně udělal, proč, netuším, nevnímám svoje kroky, vždyť ani nevím kam přesně běžím a co vlastně budu dělat. Vždycky jsem jí miloval a teď jí nenávidim, nemůžu jí ani vidět, nemůžu, nemůžu ani slyšet její jméno. Proč ta láska tak bolí? Za sebou slyším štěkot, otočím se, ale běžím dál. Najednou cítím, jak padám, po chvilce se proberu, ale na nic se nemohu vzpomenout.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


© Prosím povídky nešiřte po internetu . Povídky prosím nikde neveřujnete
Příběhy neztačí číst , ale taky prosím o vaše komentíky ©

Děkuji za vaše návštěvu mocinky si toho vážím ;)