Navždy spolu- 10.část

31. ledna 2013 v 20:16 | Lucík |  Navždy spolu
Gina otevřela oči, koukla se dopředu a viděla, že auto je v příkopu, hned jí došlo co se stalo. Snažila se z auta vylézt, po chvíli se jí to povedlo. Zjistila, že jí strašně bolí noha v kotníku. "Asi výron."pomyslela si. Ale i přes to se dostala na silnici, rozhlédla se. "Půl kilometru do cíle, pak budu s Markem." Pak se i přes velkou bolest rozešla. Šla směr svůj cíl a nehodlala se vzdát.

Jens, Peter a Karin už byli připravení, že poletí hledat Ginu, když v tom centrála: "Dopravní nehoda nedaleko hřbitova, auto v příkopu." Nezbývalo jim nic jiného, než letět na místo nehody. Když Karin uviděla auto, zaskočil jí dech, to auto poznala, bylo to její auto. Jens přistál a Karin běžela k autu.

Konečně, konečně došla na místo, kam chtěla. Po nějaké době našla i Markův hrob, sedla si k němu a koukala se na něj, znova jí začaly stékat slzy, znova se jí zastesklo. Z kapsičky vyndala injekci, vyhrnula si rukáv od saka.
"Nikdo tu není,ale Gina musí být někde poblíž.", zakřičela Karin na Jense a Petra. "Počkejte, běžme rychle na hřbitov, Gina před odjezdem říkala, že jde za Markem a určitě bude na hřbitově." Všichni se rozeběhli k hřbitovu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lucík lucík | Web | 2. února 2013 v 19:26 | Reagovat

Sem do komentíků můžete psát, jak si myslíte, že bude vypadat konec. :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


© Prosím povídky nešiřte po internetu . Povídky prosím nikde neveřujnete
Příběhy neztačí číst , ale taky prosím o vaše komentíky ©

Děkuji za vaše návštěvu mocinky si toho vážím ;)