Navždy spolu- 2.část

12. ledna 2013 v 12:25 | Lucík |  Navždy spolu
V tom přijela policie a sanitky a všimli si jich, Jense s Petrem odvezli rychle do nemocnice, ale ostatním už nebylo pomoci. Na základně už byli nervozní a přemýšleli, kde se mohli zdržet. Když v tom telefon, zvedla ho Karin: "Dobrý den, dostavte se prosím do nemocnice Svatého Martina, jsou tu vaši kolegové." a neznámý hlas zavěsil. Karin to řekla ostatním a rychle naskočili do auta a jeli na určené místo. Gina: "Doufám, že se jim nestalo nic vážného."

Když dojeli do nemocnice, tak se zeptali na informacích na své kolegy, milá paní u přepážky jim popsala cestu a oni podle popisu rychle běželi na místo. Když si jich lékař všimnul: "Dobrý den, vy jste určitě jejich kolegové." "Ano, to jsme, jsou v pořádku?" odpověděl Enrico. Lékař: "Vaše kolegy si tu necháme tři dny na pozorování, utrpěli šok." Gina, Karin a Enrico se na sebe podívali a Gina: "Můžeme je jít navštívit?" Lékař: "Ale bohužel vám musim oznámit, že jeden z vašich kolegů zemřel na místě útoku, jmenoval se Mark Harland." Se všemi to otřáslo. Sotva Gina uslyšela to jméno, dostala se do velkého šoku, zamotala se jí hlava, sedla si na zem a začala se neovladatelně klepat. "To není pravda, Marku, Marku, kde si vrať se!" začala křičet o poté jen seděla, klepala se a koukala neznámo kam. Karin a Enrico se jí snažili uklidnit, ale marně. Lékař rychle běžel pro léky na uklidnění. Enrico a Karin jí dál utěšovali, Gina nebyla schopna slova, v hlavě jí běhaly vzpomínky na poslední chvíle s Markem. Také to, jak plánovali, že založí rodinu, nic z toho už se nestane. Gině začaly stékat po tvářích slzy a byla ve velkém šoku.

Když přišel lékař s injekcí, Gina se začala bránit: "Ne, ne, nechte mě být!" křičela nahlas a začala kolem sebe bezmyšlenkovitě šlehat rukama. Enrico a Karin ji chytli, přispěchaly na pomoc i nějaké sestry a lékař jí píchl injekci s lékem na uklidnění a umístili jí na samostatný pokoj.
Poté dorazili Max i Höppler, všechno už věděli a nebyli na tom taky dvakrát nejlíp. Lékař jim oznámil, že teď nemůžou jít Jense ani Petra navštívit, protože potřebují odpočívat. Sebrali se a jeli na základnu, nikdo se nebavil,protože nikdo na to neměl náladu.

Po třech dnech propustili Jense i Petra z nemocnice. Ale Gina na tom nevypadala dobře, museli jí dávat mnoho prášků na uklidnění, návštěvy k ní nepouštěli.Gina nakonec skončila na psychiatrii. Stala se z ní troska, nebyla ani na Markovo pohřbu, protože jí nepustili. Gina pochopila, že jí v tomto stavu nikdy nepropustí a začala dělat, že už je jí líp. Vyšlo jí to a Ginu za měsíc propustili. Karin ji vyzvedla a zkoušela s ní navázat kontakt, ale neúspěšně. Gina se nechtěla nikým bavit. "Karin, odvez mi prosim domů." řekla Gina. Karin jí ale odvezla na základnu: "V tomto stavu nemůžeš být sama." Gina byla na základně až do pěti hodin a pak se vypařila, tak aby jí nikdo neviděl. To se jí povedlo.
"Neboj Marku, za chvilku budeme navždy spolu a nic už nás nerozdělí." vzala svoje auto a jela směrem k mostu, tam zastavila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


© Prosím povídky nešiřte po internetu . Povídky prosím nikde neveřujnete
Příběhy neztačí číst , ale taky prosím o vaše komentíky ©

Děkuji za vaše návštěvu mocinky si toho vážím ;)