Láska bolí, ale to se stát nemělo-8.část-závěr

27. února 2013 v 20:13 | Lucinecqua |  Láska bolí, ale to se stát nemělo
"No, člověk je chvilku nechá bez dozoru a oni už se i v tý nemocnici líbají."řekl Max a všichni se začali smát. "Kdyby vás viděla sestra, ta by vám dala, by vás rozesadili."řekl Petr. "Kdyby jste mi místo žvanění pomohli zpět, docela bych to ocenil."pověděl Ralf a usmál se. Petr: "Já k tobě nejdu, ty si nebezpečnej, napasuješ mi další do nosu. Do teďka mam červený nos jako trpaslík." "Já Vám pomohu pane Stalere, ale začínam z Vás mít strach."namít Ebelsieder a šel Ralfovi pomoct se uvelebit do postele. Biggi:"Tady Vám vezeme nějaké věci na zábavu, ale nejsem si jista, jestli je budete potřebovat." Byli tam asi ještě hodinu a pak odjeli.

Večer jsem slyšel zvuk helikoptéry, znělo to jako naše miminko, na tom jsme se s Gabi shodli. Najednou vidíme, jak někdo buší na okno, kdo to může být? Jsme asi v sedmém patře. Gabriela se zvadla a šla otevřít, co jsme neviděli, Petr visel z helikoptéry na laně a podával nám Gonza. "Ahojky jdu na návštěvu, ale s Gonzem už nás sem nechtěli pustit." "Tak pojď dovnitř ty.."řekl jsem mu. Petr ale odmítl: "My už budeme muset letět, tak zase zítra, Gonzo tě chtěl nutně vidět." S Gabi jsme ho hladili asi čtvrt hodinky a Petr na nás koukal otevřeným oknem, pak jsme mu zas Gonza podali a Petr se s námi rozloučil a odlétli.

Gabrielu i Ralfa pustili asi za týden do domácí péče, no spíš jen Ralfa do domácí péče, Gabriela už byla v pořádku. Ralf neuměl s berlemi moc chodit, tak mu Max vyrobil speciální vozíček s motorem, to se mu líbilo. Gabriela dodatečně i s ostatními oslavila narozeniny. Rafl jí dal nádherný zlatý prstýnek s kamínky a požádal jí o ruku. Gabriela byla štěstím bez sebe. Za dva měsíce měli nádhernou svatbu a Gabriela Ralfovi oznámila, že je těhotná. Jo a abych nezapomněla, Ralfovi se noha úspěšně zahojila a nezůstali mu žádné následky.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 medictopter medictopter | 28. února 2013 v 19:56 | Reagovat

Ten článek je dobrý :-D  8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


© Prosím povídky nešiřte po internetu . Povídky prosím nikde neveřujnete
Příběhy neztačí číst , ale taky prosím o vaše komentíky ©

Děkuji za vaše návštěvu mocinky si toho vážím ;)