Březen 2013

Krvavá pomsta- 4.část

27. března 2013 v 3:49 | Lucinecqua |  Krvavá pomsta, aneb pomsta za každou cenu
(Max) Když nám rozvázali oči, tak nás poté odvedli na nějaké místo, vypadalo to jako malá cela, bylo jich tam víc, do cel nás zamkli po jednom, pouta nám stále nechali a k tomu nám spoutali ještě nohy, připadal jsem si jako v blbým filmu. Připadal jsem si jako vězeň, pouta od nohou a rukou ještě spojili nějakým řetězem, asi aby nám omezili pohyblivost. Mezi celami byla zeď akorát přední stěna byla tak, jako to znám z filmů. Cela měla asi metr na dva metry, zem byla betonová a na ní byla položená deka, to bylo všechno vybavení, nic víc v cele nebylo. Když nás chlápci "ubytovali" a odešli, strhl jsem si lepenku, kterou nám zalepili pusu, přistoupil jsem ke vchodu cely a viděl jsem naproti mojí cely pouze zeď, tak jsem zakřičel. Odpověděla mi Biggi. Všichni jsme se shodli na tom, že ani jeden z nás neví, co s námi chtějí udělat.

(Biggi) Chvilku jsme si povídali a snažili jsme se navzájem uklidnit, pak jsem byla už hodně unavená, tak jsem se zabalila do deky, to bylo to jediné v cele, a snažila se usnout. Dlouho se mi to nedařilo, ale nakonec jsem usnula.

(Thomas) Ráno nás probudil jeden z chlapů strašným křikem: "Vstávejte!" Křičel, pak nám dali každému dvě jablka, krajíc suchého chleba a sklenici vody. No hlava mi bolela parádně. Vše jsem snědl, taky jsem měl pořádný hlad, když jsem naposledy jedl včera ráno. No asi za půl hodinky přišli ke každému do celi dva chlapi a odvedli nás do místnosti s křesly, do nich nás posadili a přivázali. Jeden z nich, jejich šéf nám řekl: "Tak a teď si vás prověřím, to je první část mé pomsty." Křesla byla srovnána tak, abychom na sebe viděli. Dostal jsem strach, byl jsem svázaný pevně a nemohl se ani hnout. Pak nám zase zalepili ústa, běhal mi mráz po zádech.

Kontakt

26. března 2013 v 21:08 | Lucinecqua |  Informace
Jestliže máte někdo nějaké otázky, či Vás něco zajímá ohledně blogu, pište na mail lucinecqua.com@seznam.cz.

Případné nápady, jak bych mohla vylepšit blog a povídky, ocením. (můžete psát do komentářů nebo na mail)

Pokec

26. března 2013 v 21:05 | Lucinecqua |  Pokec :-D - pokud si chcete popovídat o Medicopteru 117, jste zde správně
Pokud si chcete popovídat o Medicopteru 117, či se na něco zeptat, piště do komentíků.
Pokud si chce někdo psát přes mail a popovídat o Medicopteru, pište na mail lucinecqa.com@seznam.cz .

Krvavá pomsta- 3.část

25. března 2013 v 10:12 | Lucinecqua |  Krvavá pomsta, aneb pomsta za každou cenu
Gangsteři všechny naskládali do místnosti, kde je připoutali k železným tyčím asi dva metry od sebe. Thomas už se dávno probral v dodávce. Gonzo se také probral, ale až zde. Gonza přivázali velký kus od nich. Když Gonzo zaštěkal, tak byl Ralf štěstím bez sebe, protože poznal, že je to Gonzo, poznal jeho hlas. Ale pak už neštěkal, neměl moc síly.

(Petr) Byli jsme spoutaní, tušil jsem, že jsme tam všichni. Jeden z chlápků spustil: "Za to, že jste nechali umřít mé rodiče a mého bratra, se vám teď pomstím. A nebude to ledajaká pomsta, bude to krvavá a bolestivá pomsta."
Všichni věděli, o čem ten chlap mluví, byla to nehoda, která se stala asi před měsícem. Kamion přejel do protisměru a převálcoval osobní auto, ve kterém byli tři lidé. Řidič byl na místě mrtví, žena po vyproštění z auta zahynula na vnitřní krvácení a třetí osoba, jeho bratr zemřel při převozu na alergický šok. Bylo to něco strašného a je to asi týden, co se z toho vzpamatovali, ale nedalo se nic dělat. U té akce byl tým- B, ale dost se to dotklo i týmu-A.

(Ralf) Jo, ta nehoda byla strašná, ale bohužel se nedalo nic dělat. Ti chlapi nám konečně rozvázali oči, ulevilo se mi, protože jsem viděl, že jsou všichni celkem v pořádku, jen Gonza jsem neviděl, ale žije, protože jsem ho slyšel.

Krvavá pomsta- 2.část

24. března 2013 v 3:09 | Lucinecqua |  Krvavá pomsta, aneb pomsta za každou cenu
(Michael) Měl jsem zavázané oči, tak jsem nic neviděl, nemohl jsem ani mluvit, protože mi zalepili pusu. Cesta trvala asi hodinu, celou cestu bylo ticho, nevěděl jsem vůbec, kde jsme a co po nás chtějí. Věděl jsem, že se mnou v dodávce je Thomas, když jsem ho naposledy viděl, byl v bezvědomí. Také tam s námi bylo několik chlápků, kteří nás hlídali. Radši jsem nic neriskoval, také jsem naposledy slyšel, jak pravděpodobně chytli Maxe a dali ho do některé z dodávek, Gonza vzali také. Měl jsem strach.

(Gabriela) Věděla jsem, že jsem v dodávce s Ralfem, to byla jediná potěšující okolnost. Než nám zavázali oči, viděla jsem, jak je Ralf nešťastný a po tváři mu tečou slzy, měl strach o Gonza. Asi za hodinu jsme jeli po nějaké polní cestě, protože to hodně skákalo, ale za nějakou chvíli auto zastavilo. A někdo mě chytil a někam mi vedl. Nikdo nemluvil, tak jsem vůbec netušila, kde jsme. Nevěděla jsem co je s ostatními, pak jsme zastavili a někdo mě tam posadil na zem a nechal mě tam se spoutanýma rukama, které mě ještě k něčemu připoutal. Pak jsem slyšela jen kroky.

Krvavá pomsta- 1.část

22. března 2013 v 16:23 | Lucinecqua |  Krvavá pomsta, aneb pomsta za každou cenu
Na základně byl celkem klid a všichni snídali, jen Max lítal někde v hangáru a něco opravoval. Gonzo byl s ním. Ebelsieder měl dva dny volna. Najednou se před základnou objevily tři černé dodávky, ale nikdo si jich nevšiml. Do základny vběhlo asi patnáct chlapů v černém, přes hlavu měli kukli a v ruce zbraně. "Opovažte se hnout a je po vás!"křičel jeden a mířil na ně zbraní. Všichni dělali to, co jim ti chlapové řekli, protože nikdo nechtěl ohrozit ostatní. Gangsteři se je chtěli pokusit svázat, ale v tom přiběhl Gonzo, Max si ani nevšiml, že zmizel. Gonzo přiběhl a jakoby něco cítil, tak začal na gangstery štěkat, jako smyslu zbavený. "Uklidněte toho psa, nebo ho zastřelím!"zvolal jeden a podíval se směrem k týmům. "Gonzo, to nic, uklidni se."snažil se ho Ralf uklidnit. Ale Gonzo štěkal dál, pak se vrhl na chlápka, který držel Ralfa a najednou padl výstřel.
"Gonzo, nééé!"zakřičel Ralf. Gonzo padl na zem a nehybně ležel. Byl kousek od Ralfa, ale nemohl mu pomoci, protože ho k němu nepustili. Všichni z toho byli zaskočeni, protože Gonza měli všichni moc rádi a nikdo mu nemohl pomoc.

(Max) Co to bylo za ránu? Znělo to jako výstřel, radši se tam jdu podívat. Když už jsem u rohu, všimnu si nějakých chlápků, co odvádí moje kamarády do černé dodávky. Co se tu sakra děje? Všichní jsou svázaní a je tu asi dvacet chlápků. A co to bylo za ránu, nezranili někoho?

"Dejte mi pokoj."začal nadávat Thomas na chlápky a chystal se jim utéct. Ale to neměl dělat, jeden z chlápků ho přetáhl zbraní po hlavě a Thomas spadl k zemi. "Rychle, vezměte ho a hoďte ho do auta"přikázal jeden z chlapů, asi jejich šéf. Když byli všichni v autě, spoutaní poutama, a po dvou nastoupení v dodávkach, přisedli si k nim chlápci, aby je hlídali. Pak se jeden z chlápků zeptal: "A co s tím čoklem?" "Vezmeme ho taky, může se nám hodit, ale nezapomeň ho dát na provaz, když by se náhodou probral, i když už to nehrozí."odpověděl další z nich. Max to všechno slyšel, a když viděl, jak nesou Gonza, kterému teče krev a který se vůbec nehýbe, tak se vrhl se na chlápka, který Gonza nesl. Ale na pomoc mu přiběhl jiný chlápek a Maxe také spoutali a dali ho i s Gonzem do dodávky, kde seděl Petr s Biggi. Biggi chtěla něco říct, ale sotva se k tomu chystala, jeden z chlápků na ní ukázal zbraň. Chlápci všem zavázali oči a zalepili pusu a pak někam jeli.

Krvavá pomsta- popis povídky

22. března 2013 v 16:22 | Lucinecqua
Tato povodíka je o tom, jak Petra, Biggi, Gabrielu, Ralfa, Thomase, Max a Michaela unesou zločinci a budou se jim chtít pomstít. Půjde zde i o život a možná někdo nepřežije. Také je to povídka o tom, jak lidé dokážou z ničeho nic změnit názor. Myslím, že to je jedna z nejzajímavějších povídek. Pro fanoušky Kobry 11 se v této povídce objeví i policicsté Ben Jäger a Semir Gerkhan.

Líbí se Vám moje povídky?

19. března 2013 v 17:28 | Lucinecqua |  Ankety
Zajímalo by mě, jestli se Vám líbí moje povídky. :-D

Nelze zapomenout

6. března 2013 v 14:11 | Lucinecqua |  1.série
Tato povídka navazuje na díl Medicopteru 117 s názvem: Smrtonosná past (3.řada, 2.díl)


Nelze zapomenout:

Po smrti Gabriely se Ralf uzavřel do sebe, úplně se změnil. Michael mu chtěl dát několik dní volno, ale Ralf odmítal. Ale Michael se nemohl dívat na Ralfa a nařídil mu několik dní volna, myslel, že to Ralfovi pomůže. Ale to neměl dělat, Ralfa přivedli policisté, že ho prý našli opilého v parku na lavičce. Nemohli se k němu přiblížit, protože ho prý Gonzo chránil a myslel, že mu policisté chtějí ublížit. Když se k němu dostali, zjistili podle dokladů, že je z Medicopteru a protože věděli o té nemilé události co se stalo, tak to nechtěli stěžovat a proto Ralfa místo na záchytku vzali na základnu. Po odpočinku se Ralf omluvil se zdůvodněním: "Promiňte, ale nemohl jsem sám vydržet doma." Kolegové už mu několikrát nabízeli azil, ale Ralf odmítal.
Biggi přistoupí k Ralfovi ležícímu na prošině pro vrtulník, jemně hladí Gonza a hledí na Gabriely fotku, Biggi si sedla vedle něj: "Ralfe, od rána si z nikým nepromluvil, přestaň se už konečně uřírat." Ralf se na ní podíval, v očích měl slzy. "Měl bys jít domů a pořádně se prospat, už je tomu týden a ty sis ani pořádně neodpočinul. V noci se touláš i s Gonzem a nikdo neví kde a přes den jste tu někde schovaní a nikdo o vás neví." "Biggi, kolikrát vám mám říkat, že doma dobrovolně nebudu, tam chodím pouze z nutnosti, všechno mě to tam připomíná Gabrielu!"vykřikl Ralf. Biggi se snažila Ralfovi nějak pomoc:"Já tě chápu, ale pochop, už to tak dál nejde. Koukni se na Gonza, hele jak je smutnej, myslíš, že by nebyl radši, kdyby měl páníčka jako dřív?" "Jo dřív, jenže dřív tu byla Gabriela a ta tu není a už ani nebude!"křičel Ralf na Biggi a podíval se na Gonza, který smutně ležel vedle jeho ruky.
Biggi už neví jak má Ralfovi pomoct, každou pomoc odmítá. "Když to nejde po dobrém, tak to půjde po zlém," pomyslela si. Biggi odvedla Ralfa za ostatními i přes jeho odpor. Ralf si sedl na židli a Biggi ho hladila po zádech. Ralf tam seděl asi hodinu a poté se zas někam vypařil, Gonzo běžel za ním.
"Mám strach ze zítřka, jak má nastoupit ta nová doktorka místo Gabriely. Netuším, jak se bude Ralf chovat."oznámil Michael, bylo na něm vidět, že má opravdu strach…

Nástup Gabriely aneb záblesk lásky

5. března 2013 v 18:35 | Lucinecqua |  Příběhy ke stažení na ulož to nebo ke shlédnutí na youtube (např. ozvučené)
Další povídka ke stažení na ulož to, tato povídka je o tom, jak nastupuje Gabriela a jak začíná láska mezi Gabi a Ralfem. Smějící se

Informace:
délka: 4:46
velikost: 8,17 MB


Tato povídka lze shlédnout i na Youtube ZDE


© Prosím povídky nešiřte po internetu . Povídky prosím nikde neveřujnete
Příběhy neztačí číst , ale taky prosím o vaše komentíky ©

Děkuji za vaše návštěvu mocinky si toho vážím ;)