Krvavá pomsta- 1.část

22. března 2013 v 16:23 | Lucinecqua |  Krvavá pomsta, aneb pomsta za každou cenu
Na základně byl celkem klid a všichni snídali, jen Max lítal někde v hangáru a něco opravoval. Gonzo byl s ním. Ebelsieder měl dva dny volna. Najednou se před základnou objevily tři černé dodávky, ale nikdo si jich nevšiml. Do základny vběhlo asi patnáct chlapů v černém, přes hlavu měli kukli a v ruce zbraně. "Opovažte se hnout a je po vás!"křičel jeden a mířil na ně zbraní. Všichni dělali to, co jim ti chlapové řekli, protože nikdo nechtěl ohrozit ostatní. Gangsteři se je chtěli pokusit svázat, ale v tom přiběhl Gonzo, Max si ani nevšiml, že zmizel. Gonzo přiběhl a jakoby něco cítil, tak začal na gangstery štěkat, jako smyslu zbavený. "Uklidněte toho psa, nebo ho zastřelím!"zvolal jeden a podíval se směrem k týmům. "Gonzo, to nic, uklidni se."snažil se ho Ralf uklidnit. Ale Gonzo štěkal dál, pak se vrhl na chlápka, který držel Ralfa a najednou padl výstřel.
"Gonzo, nééé!"zakřičel Ralf. Gonzo padl na zem a nehybně ležel. Byl kousek od Ralfa, ale nemohl mu pomoci, protože ho k němu nepustili. Všichni z toho byli zaskočeni, protože Gonza měli všichni moc rádi a nikdo mu nemohl pomoc.

(Max) Co to bylo za ránu? Znělo to jako výstřel, radši se tam jdu podívat. Když už jsem u rohu, všimnu si nějakých chlápků, co odvádí moje kamarády do černé dodávky. Co se tu sakra děje? Všichní jsou svázaní a je tu asi dvacet chlápků. A co to bylo za ránu, nezranili někoho?

"Dejte mi pokoj."začal nadávat Thomas na chlápky a chystal se jim utéct. Ale to neměl dělat, jeden z chlápků ho přetáhl zbraní po hlavě a Thomas spadl k zemi. "Rychle, vezměte ho a hoďte ho do auta"přikázal jeden z chlapů, asi jejich šéf. Když byli všichni v autě, spoutaní poutama, a po dvou nastoupení v dodávkach, přisedli si k nim chlápci, aby je hlídali. Pak se jeden z chlápků zeptal: "A co s tím čoklem?" "Vezmeme ho taky, může se nám hodit, ale nezapomeň ho dát na provaz, když by se náhodou probral, i když už to nehrozí."odpověděl další z nich. Max to všechno slyšel, a když viděl, jak nesou Gonza, kterému teče krev a který se vůbec nehýbe, tak se vrhl se na chlápka, který Gonza nesl. Ale na pomoc mu přiběhl jiný chlápek a Maxe také spoutali a dali ho i s Gonzem do dodávky, kde seděl Petr s Biggi. Biggi chtěla něco říct, ale sotva se k tomu chystala, jeden z chlápků na ní ukázal zbraň. Chlápci všem zavázali oči a zalepili pusu a pak někam jeli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


© Prosím povídky nešiřte po internetu . Povídky prosím nikde neveřujnete
Příběhy neztačí číst , ale taky prosím o vaše komentíky ©

Děkuji za vaše návštěvu mocinky si toho vážím ;)