Krvavá pomsta- 3.část

25. března 2013 v 10:12 | Lucinecqua |  Krvavá pomsta, aneb pomsta za každou cenu
Gangsteři všechny naskládali do místnosti, kde je připoutali k železným tyčím asi dva metry od sebe. Thomas už se dávno probral v dodávce. Gonzo se také probral, ale až zde. Gonza přivázali velký kus od nich. Když Gonzo zaštěkal, tak byl Ralf štěstím bez sebe, protože poznal, že je to Gonzo, poznal jeho hlas. Ale pak už neštěkal, neměl moc síly.

(Petr) Byli jsme spoutaní, tušil jsem, že jsme tam všichni. Jeden z chlápků spustil: "Za to, že jste nechali umřít mé rodiče a mého bratra, se vám teď pomstím. A nebude to ledajaká pomsta, bude to krvavá a bolestivá pomsta."
Všichni věděli, o čem ten chlap mluví, byla to nehoda, která se stala asi před měsícem. Kamion přejel do protisměru a převálcoval osobní auto, ve kterém byli tři lidé. Řidič byl na místě mrtví, žena po vyproštění z auta zahynula na vnitřní krvácení a třetí osoba, jeho bratr zemřel při převozu na alergický šok. Bylo to něco strašného a je to asi týden, co se z toho vzpamatovali, ale nedalo se nic dělat. U té akce byl tým- B, ale dost se to dotklo i týmu-A.

(Ralf) Jo, ta nehoda byla strašná, ale bohužel se nedalo nic dělat. Ti chlapi nám konečně rozvázali oči, ulevilo se mi, protože jsem viděl, že jsou všichni celkem v pořádku, jen Gonza jsem neviděl, ale žije, protože jsem ho slyšel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


© Prosím povídky nešiřte po internetu . Povídky prosím nikde neveřujnete
Příběhy neztačí číst , ale taky prosím o vaše komentíky ©

Děkuji za vaše návštěvu mocinky si toho vážím ;)