Krvavá pomsta- 4.část

27. března 2013 v 3:49 | Lucinecqua |  Krvavá pomsta, aneb pomsta za každou cenu
(Max) Když nám rozvázali oči, tak nás poté odvedli na nějaké místo, vypadalo to jako malá cela, bylo jich tam víc, do cel nás zamkli po jednom, pouta nám stále nechali a k tomu nám spoutali ještě nohy, připadal jsem si jako v blbým filmu. Připadal jsem si jako vězeň, pouta od nohou a rukou ještě spojili nějakým řetězem, asi aby nám omezili pohyblivost. Mezi celami byla zeď akorát přední stěna byla tak, jako to znám z filmů. Cela měla asi metr na dva metry, zem byla betonová a na ní byla položená deka, to bylo všechno vybavení, nic víc v cele nebylo. Když nás chlápci "ubytovali" a odešli, strhl jsem si lepenku, kterou nám zalepili pusu, přistoupil jsem ke vchodu cely a viděl jsem naproti mojí cely pouze zeď, tak jsem zakřičel. Odpověděla mi Biggi. Všichni jsme se shodli na tom, že ani jeden z nás neví, co s námi chtějí udělat.

(Biggi) Chvilku jsme si povídali a snažili jsme se navzájem uklidnit, pak jsem byla už hodně unavená, tak jsem se zabalila do deky, to bylo to jediné v cele, a snažila se usnout. Dlouho se mi to nedařilo, ale nakonec jsem usnula.

(Thomas) Ráno nás probudil jeden z chlapů strašným křikem: "Vstávejte!" Křičel, pak nám dali každému dvě jablka, krajíc suchého chleba a sklenici vody. No hlava mi bolela parádně. Vše jsem snědl, taky jsem měl pořádný hlad, když jsem naposledy jedl včera ráno. No asi za půl hodinky přišli ke každému do celi dva chlapi a odvedli nás do místnosti s křesly, do nich nás posadili a přivázali. Jeden z nich, jejich šéf nám řekl: "Tak a teď si vás prověřím, to je první část mé pomsty." Křesla byla srovnána tak, abychom na sebe viděli. Dostal jsem strach, byl jsem svázaný pevně a nemohl se ani hnout. Pak nám zase zalepili ústa, běhal mi mráz po zádech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


© Prosím povídky nešiřte po internetu . Povídky prosím nikde neveřujnete
Příběhy neztačí číst , ale taky prosím o vaše komentíky ©

Děkuji za vaše návštěvu mocinky si toho vážím ;)