Nelze zapomenout

6. března 2013 v 14:11 | Lucinecqua |  1.série
Tato povídka navazuje na díl Medicopteru 117 s názvem: Smrtonosná past (3.řada, 2.díl)


Nelze zapomenout:

Po smrti Gabriely se Ralf uzavřel do sebe, úplně se změnil. Michael mu chtěl dát několik dní volno, ale Ralf odmítal. Ale Michael se nemohl dívat na Ralfa a nařídil mu několik dní volna, myslel, že to Ralfovi pomůže. Ale to neměl dělat, Ralfa přivedli policisté, že ho prý našli opilého v parku na lavičce. Nemohli se k němu přiblížit, protože ho prý Gonzo chránil a myslel, že mu policisté chtějí ublížit. Když se k němu dostali, zjistili podle dokladů, že je z Medicopteru a protože věděli o té nemilé události co se stalo, tak to nechtěli stěžovat a proto Ralfa místo na záchytku vzali na základnu. Po odpočinku se Ralf omluvil se zdůvodněním: "Promiňte, ale nemohl jsem sám vydržet doma." Kolegové už mu několikrát nabízeli azil, ale Ralf odmítal.
Biggi přistoupí k Ralfovi ležícímu na prošině pro vrtulník, jemně hladí Gonza a hledí na Gabriely fotku, Biggi si sedla vedle něj: "Ralfe, od rána si z nikým nepromluvil, přestaň se už konečně uřírat." Ralf se na ní podíval, v očích měl slzy. "Měl bys jít domů a pořádně se prospat, už je tomu týden a ty sis ani pořádně neodpočinul. V noci se touláš i s Gonzem a nikdo neví kde a přes den jste tu někde schovaní a nikdo o vás neví." "Biggi, kolikrát vám mám říkat, že doma dobrovolně nebudu, tam chodím pouze z nutnosti, všechno mě to tam připomíná Gabrielu!"vykřikl Ralf. Biggi se snažila Ralfovi nějak pomoc:"Já tě chápu, ale pochop, už to tak dál nejde. Koukni se na Gonza, hele jak je smutnej, myslíš, že by nebyl radši, kdyby měl páníčka jako dřív?" "Jo dřív, jenže dřív tu byla Gabriela a ta tu není a už ani nebude!"křičel Ralf na Biggi a podíval se na Gonza, který smutně ležel vedle jeho ruky.
Biggi už neví jak má Ralfovi pomoct, každou pomoc odmítá. "Když to nejde po dobrém, tak to půjde po zlém," pomyslela si. Biggi odvedla Ralfa za ostatními i přes jeho odpor. Ralf si sedl na židli a Biggi ho hladila po zádech. Ralf tam seděl asi hodinu a poté se zas někam vypařil, Gonzo běžel za ním.
"Mám strach ze zítřka, jak má nastoupit ta nová doktorka místo Gabriely. Netuším, jak se bude Ralf chovat."oznámil Michael, bylo na něm vidět, že má opravdu strach…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


© Prosím povídky nešiřte po internetu . Povídky prosím nikde neveřujnete
Příběhy neztačí číst , ale taky prosím o vaše komentíky ©

Děkuji za vaše návštěvu mocinky si toho vážím ;)