Srpen 2014

Hořkost pomsty - úvod

30. srpna 2014 v 6:00 | Lucinecqua |  Hořkost pomsty
Hořkost pomsty - povídka, jak už sám název napovídá, kde je hlavním motivem právě pomsta. Povídka o tom, jak touha po pomstě dokáže lidi zcela změnit a ovládnout. Povídka o těžkých rozhodnutích i pravém přátelství.
Sledujte další příběh našich hrdinů a nechte se zatáhnout do děje. Povídka s názvem Hořkost pomsty startuje již prvního září v 6:00…:))

Blog se opět rozjíždí! :D

21. srpna 2014 v 13:30 | Lucinecqua |  Zprávy a novinky, co se připravuje a na čem se pracuje
Ahoj lidi a věrní návštěvníci tohoto blogu, mám pro vás dobrou zprávu, od 1.září je blog opět v provozu, odstartujeme povídkou Hořkost pomsty, která bude vycházet v 6:00.

Avšak vás musím upozornit na jednu poměrně důležitou maličkost, kterou bohužel kvůli nedostatku času neovlivním - povídky na blogu budou vycházet příležitostně (to znamená, že povídky budou vycházet podle toho, jak budu mít čas)
Doufám, že vás tahle skutečnost nějak neodradí a vy se sem budete rádi vracet. Já se za odměnu budu snažit, aby mezi povídkami nebyly příliš dlouhé intervaly a aby vám můj blog mohl do budoucna nabídnout odreagování od všedních starostí ve formě povídek.
Samozřejmě vás dál žádám o komentíky, jenž jsou pro mě jakousi zpětnou formou a já alespoň vidím, zda-li se vám povídky líbí, či naopak…
Díky za trpělivost a už se těším na vaši další návštěvu, vaše autorka Lucinecqua…:))


© Prosím povídky nešiřte po internetu . Povídky prosím nikde neveřujnete
Příběhy neztačí číst , ale taky prosím o vaše komentíky ©

Děkuji za vaše návštěvu mocinky si toho vážím ;)