Říjen 2014

Hořkost pomsty - 18.část - závěr

5. října 2014 v 6:00 | Lucinecqua |  Hořkost pomsty
A povídka je u konce, ale ještě vám prozradím, jak to bylo a jak to všechno nakonec dopadlo:

Policie vyslechla několik lidí, snažili se vypátrat jak Karin, tak Biggi, ale marně. Ale dnes jim těsně před dvanáctou někdo zavolal a řekl jim o dnešním srazu v lomu. Neví se, kdo to byl, ale policie okamžitě zalarmovala členy Medicopteru 117. Všichni se vypravili do lomu. Ale už bylo pozdě a tým těžce zraněné Biggi nedokázal pomoct. Karin však měla větší štěstí a podařilo se jí dopravit včas do nemocnice, kde jí čekala dlouhá rekonvalescence. Ale sotva se dala trochu do kupy, byla opět převezena do věznice.

Hořkost pomsty - 17.část

3. října 2014 v 6:00 | Lucinecqua |  Hořkost pomsty
ČÁST 17 (Chvíle bolesti)
Zmáčkne spoušť…Karin neváhá a do střely přítomně skočí, kulka jí zasáhne a ona se kácí k zemi, zůstává ležet. Biggi neváhá a sklání se k ní. "Ne, Karin!"zakřičí a svůj pohled zaměří na krvácející ránu v Karinině hrudníku. Poté se podívá na ženu, ženin pohled je chladný, plný nenávisti.
Biggi nasměruje svůj pohled na svoji kamarádku. Všimne si zbraně, kterou má schovanou za opaskem. A než kdokoliv stihne zareagovat, Biggi už v ruce drží Karininu pistol, hlaveň namíří na ženu a vystřelí. Žena padá k zemi. Padnou další výstřely, ty už však patří Biggi. Ta padá na zem vedle Karin. Muži rychle naskáčou do auta, pomůžou postřelené ženě do auta a odjíždí.

Hořkost pomsty - 16.část

1. října 2014 v 6:00 | Lucinecqua |  Hořkost pomsty
ČÁST 16 (Sladká pomsta?)
Biggi ani Karin nejsou schopny slova, ale ticho netrvá věčně, začne mluvit žena: "Tak, konečně, ani nevíte, jak dlouho jsem na tento okamžik čekala."
"Co chcete udělat?"zeptá se se strachem Karin.
"Tys mě zabila muže, ukradla jsi mi kus života, připravila jsi mě o mojí lásku a já se ti za to pomstím."řekne žena.


© Prosím povídky nešiřte po internetu . Povídky prosím nikde neveřujnete
Příběhy neztačí číst , ale taky prosím o vaše komentíky ©

Děkuji za vaše návštěvu mocinky si toho vážím ;)