Stíny života 4

16. ledna 2016 v 8:00 | Lucinecqua |  Stíny života
Vzápětí Petr Gabriele zalepí ústa, zajistí dveře a někam jede. Gabi se chvěje jak strachy, tak zimou, doufá, že je to jen sen, z kterého se dost rychle probudí….
Petr má však svůj další cíl, předpokládá, že Ralf je v práci, aby ho zaskočil, proto jede za Biggi. Má štěstí, Biggi je též sama, použije stejnou léčku jako na Gabrielu, jen s tím rozdílem, že Biggi neodvede do sklepa, ale omámí jí pomocí injekce. Biggi o sobě během chvíle neví, Petr její bezvládné tělo položí na zem, sváže jí ruce za záda a nohy. Venku už je tma. Biggi si hodí přes rameno a zadním vchodem jí odnese do auta, zavře ji do kufru. Poté sedá za volant a odjíždí ke Gabriele. Zaparkuje a dojde do sklepa. Gabriela ho mlčky sleduje, neví, co očekávat. Srdce jí bubnuje, má strach.
"Promiň, nedělal bych to, kdybych nemusel."řekne Petr, zatímco si do injekce natahuje z ampulky nějaký lék, Gabi nedokáže určit, oč se jedná. Když se k ní Petr s injekcí blíží, snaží se bránit, křičet, ale vše marně, během chvilky jí Petr do těla vpraví celý obsah stříkačky.


Gabriele najednou začne být hrozné horko, vše vidí jako v mlze, její nohy i ruce těžknou, dostaví se zvláštní pocit, cítí se slabá. Petr Gabrielu odváže, podepře ji a pomalu odvede do auta, posadí ji na zadní sedadlo a provazem ji přiváže ruce k zadnímu sedadlu. Gabriela se nebrání, nemá na to sílu, nechápe, co se děje, najednou je jí všechno jedno, cítí se uvolněně, ale zároveň je jí tak strašně špatně, nedokáže koordinovat své pohyby, natož přemýšlet….

Co se bude podle vás dít dál?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | 16. ledna 2016 v 20:30 | Reagovat

No tak bud bude chtít ještě Ralfa, jako jeden tým. Nebo nevím, že by je už vezl těm, o ho vydírají? Super příběh, jsem pěkně napnutá.....

2 Ivka Ivka | 13. března 2016 v 14:32 | Reagovat

Ooooooo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


© Prosím povídky nešiřte po internetu . Povídky prosím nikde neveřujnete
Příběhy neztačí číst , ale taky prosím o vaše komentíky ©

Děkuji za vaše návštěvu mocinky si toho vážím ;)